FIRMA VANNER
VANNER S.C. to od czerwca 2009 roku rozwijająca się firma, otwarta i nastawiona na zaspokajanie potrzeb Klienta. Opracowaliśmy strategię rozwoju naszej firmy, zmierzającą do stałego podnoszenia jakości oferowanych przez nas usług. Naszym głównym celem jest uzyskanie zaufania, oraz zaspokojenie wszystkich potrzeb klientów poprzez wykonywanie naszych usług w sposób rzetelny, terminowy i profesjonalny. Dlatego w odpowiedzi na Państwa zapotrzebowanie skupiliśmy się na dwóch głównych nurtach outsourcingu: profesjonalne usługi porządkowe i agencja pracy. Firma oparta jest na wykorzystywaniu nowoczesnej technologii oraz solidnym i sprawdzonym zespole doświadczonych pracowników. Ponadto, cechuje nas wysoka precyzja połączona z dynamicznym działaniem. Pragniemy stać się liderem w swoich branżach.

To co nas wyróżnia!

  • Indywidualne podejście - Nasi klienci to fundament naszej działalności. Staramy się być godnym zaufania partnerem, zapewniając najwyższą jakość swoich usług. Zapewniamy zachowanie poufności w zakresie ochrony danych naszych partnerów, informacji handlowych, prowadzonych transakcji oraz zapewniamy otwartość i przejrzystość w komunikacji.
  • Dobór pracowników - Jesteśmy świadomi, iż sukces naszej firmy tworzą zmotywowani i kreatywni pracownicy. Dlatego staramy się im zapewnić równe możliwości, równe szanse awansu i rozwoju osobistego. Dajemy im możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia zawodowe.
  • Stawiamy na jakość - Zachowania najwyższej jakości wymagamy od siebie i naszych dostawców. Jakość naszych usług udokumentowana wieloletnimi umowami z zadowolonymi partnerami biznesowymi i klientami.
  • Etyka w biznesie - Konkurujemy na rynku w sposób uczciwy, zachowując dobre obyczaje, działając zgodnie z przepisami prawa dotyczącymi konkurencji na rynku. Działamy w każdej sytuacji w sposób etyczny.


Dokąd zmierzamy?

Ostatnie lata naszej działalności pozwoliły nam na reorganizację struktur wewnątrz firmy. Poszerzyła się kadra zarządzająca projektami. Rozbudowano dział handlowy oraz operacyjny. Usprawnienia te zapewniają najwyższą jakość obsługi handlowej oraz operacyjnej. Nasi ukraińskojęzyczni managerowie zapewniają obsługę leasingowanych pracowników nie tylko podczas wykonywania zleceń w zakładzie produkcyjnym ale również pomagają w asymilacją ze społeczeństwem. Wewnętrzna reorganizacja firmy oraz usprawnienia w zarządzaniu działalnością przyniosło efekty w postaci trzech znaczących klientów o ugruntowanej pozycji na rynku spożywczym oraz drzewnym.