Sprzątanie biur Profesjonalne sprzątanie biur. Nasze usługi są wykonywane rzetelnie, terminowo i profesjonalnie. Posiadamy własny przeszkolony personel sprzątający oraz używamy najwyższej jakości środków czystości marki Ecolab i Buzil. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.
Sprzątanie po budowach i remontach Zapewniamy kompleksowe sprzątanie nowych budynków przed oddaniem do użytku czy też przed odbiorem technicznym.
Sprzątanie powierzchni handlowych Utrzymanie w czystości tak ogromnych powierzchni, które codziennie odwiedzane są przez setki klientów wymaga pomocy specjalistycznej firmy sprzątającej.
Sprzątanie lokali gastronomicznych Sprzątanie lokali gastronomicznych to bardzo skomplikowany proces. Zabrudzenia jakie powstają podczas pieczenia, gotowania czy grillowania są bardzo trudne do usunięcia. Wymagają także specjalistycznych środków czyszczących o odpowiednim pH oraz stężeniu.
Sprzątanie hoteli Sprzątanie hoteli obejmuje nie tylko sprzątanie pokoi hotelowych ale także sprzątanie korytarzy hotelowych, pomieszczeń dla personelu, sanitariatów, sali konferencyjnych, barów, lobby oraz pomieszczeń kuchennych.
Sprzątanie osiedli Osiedla to jedne z takich miejsc gdzie bardzo ciężko zachować porządek. Duża liczba mieszkańców nie sprzyja utrzymaniu czystości. Każdy z nas chce mieszkać w czystych i zadbanych miejscach.
Sprzątanie po imprezach okolicznościowych Wesela, koncerty i inne masowe imprezy wymagają od organizatorów ogromnego zaangażowania w przygotowanie tak dużego przedsięwzięcia. Każde wydarzenie jednak dobiega końca, a wraz z nim pojawia się konieczność posprzątania jego pozostałości.
Porządkowanie terenów zielonych Porządkowanie terenów zielonych, strzyżenie trawników i żywopłotów, zamiatanie chodnika i sprzątanie śmieci. To wszystko wykonamy dla Ciebie aby teren przed Twoja firmą zachwycał czystością i porządkiem.
Likwidacja grafitti Nikt z nas zapewne nie ma nic przeciwko fajnemu graffiti, które znajduje się w specjalnie wyznaczonym dla niego miejscu. Jest to przecież rodzaj sztuki, a niektóre realizacje budzą zachwyt. Co jednak zrobić gdy pseudo grafficiarze tzw. wandale pomalują bloki lub miejsca publiczne?
Maszynowe mycie podłóg Oferujemy gruntowne i kompleksowe, maszynowe mycie podłóg. Nasza oferta obejmuje wszystkie rodzaje podłoża. Zapewniamy profesjonalny sprzęt. Korzystanie z naszych usług to gwarancja usunięcia nawet tego najgłębiej osadzonego brudu z powierzchni gładkich jak i chropowatych.
Mycie okien Profesjonalne mycie okien z udziałem doświadczonego i wyszkolonego personelu sprzątającego. Zapewniamy dobór najbardziej ekologicznych i profesjonalnych środków czystości marki Ecolab i Buzil oraz niezbędne narzędzia jakie są potrzebne do wykonania usługi. Oferujemy także mycie okien na wysokościach.
Nakładanie powłok polimerowych Usługa ma za zadanie zabezpieczyć podłogę przed różnego rodzaju zanieczyszczeniami oraz zarysowaniami. Nałożenie powłoki polimerowej ma nie tylko charakter ochronny
Ozonowanie Oferujemy ozonowanie pomieszczeń, które wykonujemy za pomocą profesjonalnych, najwyższej jakości generatorów ozonu. Ozonowanie pomieszczeń pozwala na usunięcie bardzo trudnych do usunięcia zapachów, co z kolei poprawia komfort życia osób, które mają alergię na kurz i inne.
Odśnieżanie dachów Oferujemy profesjonalne odśnieżanie dachów z udziałem doświadczonych pracowników przeszkolonych do pracy na wysokościach. Kompleksowe usuwanie śniegu z różnego rodzaju zadaszenia dachy płaskie oraz spadziste.
Czyszczenie wykładzin, dywanów, tapicerek Używamy profesjonalnych środków czyszczących, eliminujących roztocza i alergeny jakie znajdują się w głębi czyszczonych materiałów. Dodatkowo zajmujemy się impregnacją pranych powierzchni, dzięki czemu wykładziny, dywany i tapicerki chronią przed wchłanianiem wszelkich zabrudzeń, a co za tym idzie są one łatwiejsze do wyczyszczenia.
Czyszczenie kostki brukowej Kostka brukowa to materiał bardzo często używany do wykładania nawierzchni. Ze względu na swą porowatą strukturę, jest materiałem w który bardzo łatwo wnikają wszelkiego rodzaju zabrudzenia.