Dla pracodawców

WIĘCEJ
WIĘCEJ
WIĘCEJ
WIĘCEJ
WIĘCEJ

ROZWIĄZANIE SZYTE NA MIARĘ

Leasing pracowniczy

Sezonowość i zmieniające się plany produkcyjne to największe wyzwania, które utrudniają utrzymanie pracowników etatowych na stałym, niezmiennym poziomie. Leasing pracowniczy, zwany również wynajmem pracowników, jest odpowiedzią na zaspokojenie potrzeb kadrowych. Dodatkowo takie rozwiązanie przenosi odpowiedzialność kadrowo-płacowo-administracyjną na agencję pracy.

Zalety leasingu pracowników:

 • Wzrost produkcji – szybka rekrutacja oraz dostarczenie pracowników
 • Spadek produkcji – możliwość zredukowania ilości pracowników tymczasowych w krótkim czasie, co wpływa na budżet firmy
 • Możliwość sprawdzenia pracownika przed podjęciem decyzji o bezpośredniej współpracy
 • Znaczne obniżenie kosztów związanych z procesem rekrutacji
 • Obsługa kadrowo-administracyjna jest w całości po stronie agencji

Program partnerski

Znasz firmy, które borykają się z problemami kadrowymi? Jeżeli nie jesteś naszym klientem, to za polecenie naszych usług wypłacimy Ci wynagrodzenie. Jeżeli jesteś naszym partnerem, wówczas przyznamy Ci rabat na usługi, które świadczymy dla Ciebie. Jak widać sytuacje WIN-WIN to nie tylko teoria.

SZUKASZ FACHOWCÓW DLA SWOJEJ FIRMY

Rekrutacja specjalistów

Analizując rynek pracy na przestrzeni ostatnich dwóch lat, śmiało możemy stwierdzić, że żyjemy w bardzo dynamicznych czasach. W 2019, a nawet na początku 2020 roku mówiło się o rynku pracownika. Pandemia COVID-19, jak każdy kryzys, wpłynęła na wiele obszarów naszego życia codziennego i rynek pracy też musiał to odczuć. Ograniczone możliwości przemieszczania się, przestoje w poszczególnych branżach czy nawet zamknięcie niektórych gałęzi gospodarki odcisnęły piętno na rynku pracy. Część specjalistów straciła pracę, a część jest mniej chętna na zmiany i stawia na stabilizację.

Nasza agencja może wspomóc Państwa w rekrutacji odpowiednich kandydatów, ponieważ mamy wieloletnie doświadczenie w tym obszarze. Przeprowadzaliśmy skomplikowane procesy rekrutacyjne od selekcji kandydatów, przez sprawdzenie wiedzy praktycznej, aż po zweryfikowanie znajomości języków wymaganych przez pracodawcę.

Zalety:

 • Terminowość – ustalamy wraz z klientem czas potrzebny na zrekrutowanie pracownika
 • Przewidywalność kosztów – określamy budżet potrzebny na przeprowadzenie całego procesu
 • Rekrutacja kierunkowa – posiadamy bazę kandydatów oraz siatkę partnerskich agencji na Ukrainie, która umożliwia sprawną selekcję również poza granicami Polski

Nasza agencja w trakcie kilku ostatnich lat zrekrutowała wielu wysoko wykwalifikowanych pracowników do naszych byłych i obecnych partnerów. Niestety nie chwaliliśmy się tymi sukcesami, ale postanowiliśmy to zmienić i chcemy uświadamiać naszych potencjalnych partnerów, że oprócz leasingu pracowniczego zajmujemy się również rekrutacją specjalistów

Try & Hire

Usługa Try & Hire (wypróbuj i zatrudnij) zmniejsza ryzyko popełnienia błędu przy zatrudnianiu nieznanego pracownika. Wiele firm braki kadrowe próbuje uzupełniać publikując prosty komunikat: zatrudnię pracowników z Ukrainy. Doświadczenie naszych klientów wskazuje jednak, że skuteczniejsze jest nawiązanie współpracy z agencją pracy.

JESTEŚMY PROFESJONALNYM DORADCĄ

Legalizacja pobytu i pracy cudzoziemców

Jak podaje Główny Urząd Statystyczny liczba cudzoziemców pracujących w Polsce rośnie z roku na rok, a liczby mówią ogólnej liczbie około 2 milionów. Bardzo często są to osoby, spoza UE, których pobyt i praca musi zostać zalegalizowana zgodnie z obowiązującym prawem przed odpowiednimi organami państwowymi. Firmy chcąc bezpośrednio zatrudniać cudzoziemców muszą spełnić szereg formalności, a nasza agencja pracy jako zaufany doradca wprowadziła usługi:

 • prowadzenia dokumentacji związanej z legalizacją pobytu i pracy cudzoziemców na terytorium Polski
 • monitorowania statusów spraw złożonych w urzędach oraz okresów ważności pobytów cudzoziemców i wydanych na nich dokumentów
 • przygotowania firm do kontroli w zakresie poprawności zatrudniania cudzoziemców prowadzonych przez Państwową Inspekcję Pracy lub Straż Graniczną
 • konsultacji w zakresie różnych aspektów prawnych związanych z powyższymi czynnościami

Jeżeli chcieliby Państwo oddelegować część lub całość powyższych zadań to zapraszamy do kontaktu.

WAŻNE: brak lub niedopełnienie formalności związanych z zatrudnianiem cudzoziemców może skutkować poważnymi konsekwencjami prawnymi z nałożeniem kar włącznie.

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.