16 lutego, 2021

Nowe logo naszej agencji!

Logo każdej firmy przechodzi ewolucję, weźmy przykład pierwszy z brzegu Coca-Cola czy UPS. Jak widać nasza agencja w niczym nie różni się od gigantów tego świata. Po ponad dekadzie zdecydowaliśmy się lekko odświeżyć i unowocześnić nasze logo. Jednak wiele rzeczy pozostało bez zmian tj. nasze wartości, pasja do wykonywanej pracy oraz ciągłe dążenie do rozwoju naszych usług. Jesteśmy zaufanym doradcą dla naszych partnerów biznesowych w zakresie rozwiązań agencji pracy tymczasowej ale również dla naszych pracowników, którzy często przybywają do nas z odległych miejsc w Europie, a nawet z Azji.

Mamy nadzieję, że nasze logo i charakterystyczne „V” stanie się synonimem jakości i zaufania. Zapraszamy do polubienia naszych stron na Facebooku oraz LinkedIn.

Powiązane wpisy

Cała grupa wyróżniona! Dziękujemy!

W grudniu 2020 roku nawiązaliśmy współpracę z firmą Sohbi Craft Poland. Styczeń był pierwszym, w pełni przepracowanym, miesiącem przez naszą 12 osobową grupę. Efekt ? Wszyscy pracownicy zostali wyróżnieni mianem […]

WIĘCEJ
x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.