Rekrutacja specjalistów

730 050 810
WIĘCEJ

ROZWIJAMY SIĘ DZIĘKI NASZYM PARTNEROM

Zaufało nam już ponad 100 firm

NIE BOIMY SIĘ WYZWAŃ, BO MAMY DOŚWIADCZENIE

Zalety rekrutacji

  • Terminowość – ustalamy wraz z klientem czas potrzebny na zrekrutowanie pracownika
  • Przewidywalność kosztów – określamy budżet potrzebny na przeprowadzenie całego procesu
  • Rekrutacja kierunkowa – posiadamy bazę kandydatów oraz siatkę partnerskich agencji na Ukrainie, która umożliwia sprawną selekcję również poza granicami Polski

Nasza agencja w trakcie kilku ostatnich lat zrekrutowała wielu wysoko wykwalifikowanych pracowników do naszych byłych i obecnych partnerów. Niestety nie chwaliliśmy się tymi sukcesami, ale postanowiliśmy to zmienić i chcemy uświadamiać naszych potencjalnych partnerów, że oprócz leasingu pracowniczego zajmujemy się również rekrutacją specjalistów.

WAHASZ SIĘ CZY ODDAĆ TO W RĘCE AGENCJI PRACY?

Jak działa rekrutacja specjalistów?

Analizując rynek pracy na przestrzeni ostatnich dwóch lat, śmiało możemy stwierdzić, że żyjemy w bardzo dynamicznych czasach. W 2019, a nawet na początku 2020 roku mówiło się o rynku pracownika. Pandemia COVID-19, jak każdy kryzys, wpłynęła na wiele obszarów naszego życia codziennego i rynek pracy też musiał to odczuć. Ograniczone możliwości przemieszczania się, przestoje w poszczególnych branżach czy nawet zamknięcie niektórych gałęzi gospodarki odcisnęły piętno na rynku pracy. Część specjalistów straciła pracę, a część jest mniej chętna na zmiany i stawia na stabilizację.

Nasza agencja może wspomóc Państwa w rekrutacji odpowiednich kandydatów, ponieważ mamy wieloletnie doświadczenie w tym obszarze. Przeprowadzaliśmy skomplikowane procesy rekrutacyjne od selekcji kandydatów, przez sprawdzenie wiedzy praktycznej, aż po zweryfikowanie znajomości języków wymaganych przez pracodawcę.

Skontaktuj się

Potrzebujesz dobrze wykwalifikowanego pracownika ale obecne metody rekrutacji zawodzą? Twój dział HR ma za dużo pracy i obarczanie go kolejnym projektem może doprowadzić do opóźnień w innych obszarach? Pomożemy Ci.

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.