Try & Hire

ANDRZEJ SOROKA

POLMLEK Grudziądz Sp. z o.o., Prezes Zarządu

Spółka POLMLEK Grudziądz Sp. z o.o. (…) współpracuje z Firmą VANNER Sp. z o.o. Sp. k. od 2017 roku w zakresie kierowania do klienta osób niebędących jej pracownikami z uwzględnieniem przepisów (…).

Dotychczasowa współpraca przebiega pomyślnie i oceniamy ją bardzo wysoko. Jest to Firma godna polecenia przez swoją skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków. Współpracując z niniejszą Spółką wszelkie kontrole zewnętrzne przebiegają prawidłowo, a Firma cechuje się uczciwością w opłacaniu niezbędnych składek od umów z pracownikami tymczasowymi. Osoby kierowane do pracy przez firmę VANNER posiadają odpowiednie szkolenia i niezbędne do wykonania pracy badania i pozwolenia.

Szybka reakcja na kierowane zapytania i problemy, doradztwo oraz profesjonalna obsługa stawia Firmę VANNER SP. z o.o. Sp. k. w gronie firm, które są godne polecenia.

ANDRZEJ SOROKA

POLMLEK Grudziądz Sp. z o.o., Prezes Zarządu

Spółka POLMLEK Grudziądz Sp. z o.o. (…) współpracuje z Firmą VANNER Sp. z o.o. Sp. k. od 2017 roku w zakresie kierowania do klienta osób niebędących jej pracownikami z uwzględnieniem przepisów (…).

W roku 2020 korzystaliśmy również z usługi niniejszej Firmy w zakresie przeprowadzenia legalizacji zatrudnienia cudzoziemców na terenie Polski. Firma wykazała się swoją skrupulatnością i szybkością w obsłudze co pozwoliło nam zaoszczędzić czas i wiele formalności w tym zakresie. Rzetelność, wiedza oraz doświadczenie tej Firmy spwodowało, że jest ona Firmą godną polecenia.

TERESA MAKUCH

Henkell Freixenet Polska, Specjalista ds. Kadr

Vanner (…) organizuje przyjazdy i wszelkie formalności związane z zatrudnieniem pracowników z Ukrainy w naszej firmie na stanowisku pracowników produkcyjnych.

Podczas realizacji w/w zadań, firma Vanner dała się poznać jako rzetelna i dogna zaufania w powierzonych zadaniach.

Vanner (…) jest jednostką godną polecenia w zakresie rekrutacji i zatrudnienia pracowników tymczasowych z Ukrainy. Pracownicy firmy dysponują rzetelną wiedzą prawną oraz praktyką z zakresu zatrudnienia cudzoziemców.

TOMASZ CHODÓR

Sohbi Craft Poland, Factory director

Vanner wspiera Sohbi Craft Poland w zakresie projektów rekrutacyjnych z naciskiem na leasing pracowników produkcji. Na przestrzeni naszej współpracy agencja pracy Vanner wykazuje się profesjonalizmem i elastycznością. Zaangażowanie, bardzo dobra komunikacja i dotrzymywanie  terminów to ich znak firmowy.

Wzorowo układająca się współpraca pozwala nam rekomendować agencję pracy Vanner jako godnego polecenia partnera biznesowego w zakresie usług rekrutacyjnych.

BEATA KREŁOWSKA

Henkell Freixenet Polska, Kierownik działu zatrudnienia, płac i administracji

Vanner (…) zorganizowała przyjazd i wszelkie formalności związane z zatrudnieniem trzech pracowników z Ukrainy do montażu i uruchomienia linii produkcyjnej (…).

Podczas realizacji w/w zadania, firma Vanner dała się poznać jako rzetelna i godna zaufania w powierzonych zadaniach.

Vanner (…) jest jednostką godną polecenia w zakresie rekrutacji i zatrudnienia pracowników tymczasowych z Ukrainy. Pracownicy firmy dysponują rzetelną wiedzą prawną oraz praktyczną z zakresu zatrudnienia cudzoziemców.

ŁUKASZ GOŁUŃSKI

Elcen Sp. z o.o., Wiceprezes Zarządu

Firma Vanner Sp. z o.o Sp. k. z siedzibą w Złotorii obsługuje firmę Elcen Sp. z o.o. w zakresie outsourcingu pracowników produkcyjnych, kiedy pojawia się zapotrzebowanie.

Współpraca trwa od kilku lat i jesteśmy bardzo zadowoleni z realizacji dotychczasowych projektów. Firma Vanner wykazuje się sprawnością i szybkością działania, a także zrozumieniem potrzeb Klienta i elastycznością we współpracy.

Firma Vanner bez wątpienia zasługuje na zaufanie, zapewniając Klientowi komfort bezpieczeństwa, a także nienaganne podejście i przyjazną atmosferę współpracy.

PAWEŁ STĘPIEŃ

Hanseatic Produkcja Sp. z o.o., Managing Director

Firma Vanner jest naszym partnerem w zakresie zapewniania kadry pracowniczej wspomagającej produkcję.

Realizacje postanowień zawartej umowy przebiega sprawnie, terminowo i zgodnie ze wszelkimi zasadami współpracy biznesowej. Szczególnie ważnym aspektem we współpracy z firmą Vanner jest bardzo duża elastyczność, otwartość oraz zrozumienie potrzeb klienta. Na szczególną uwagę zasługuje dobra organizacja ze strony firmy w zakresie zapewnienia stałej obsługi pracowniczej oraz przejrzysta komunikacja pomiędzy naszymi firmami.

W związku z dotychczasową owocną współpraca możemy rekomendować firmę Vanner Sp. z o.o. Sp. k. jako partnera godnego zaufania wszystkim przedsiębiorstwom, które cenią solidność i profesjonalizm.

PO CO RYZYKOWAĆ?

Wypróbuj i zatrudnij

Usługa Try & Hire (wypróbuj i zatrudnij) zmniejsza ryzyko popełnienia błędu przy zatrudnianiu nieznanego pracownika. Wiele firm braki kadrowe próbuje uzupełniać publikując prosty komunikat: zatrudnię pracowników z Ukrainy. Doświadczenie naszych klientów wskazuje jednak, że skuteczniejsze jest nawiązanie współpracy z agencją pracy.

Zatrudnianie nieznanego pracownika zawsze jest ryzykiem. Nawet najlepiej przeprowadzona rozmowa rekrutacyjna nie jest w stanie zagwarantować, że nowa osoba sprawdzi się w miejscu pracy. Efekt jest tym bardziej niepewny, gdy w grę wchodzi zatrudnienie pracowników z Ukrainy lub innych obcokrajowców. Bariera językowa, czy różnice w doświadczeniach zawodowych nie ułatwiają porozumienia.

DLA PEWNOŚCI LEPIEJ SPRAWDZIĆ

Poznaj przyszłego pracownika

Try & Hire jest usługą polegającą na testowaniu potencjalnych pracowników Państwa firmy. Wspólnie ustalamy okres sprawdzianu i warunki jego odbywania. Przez ten czas osoba poddana obserwacji pozostaje naszym pracownikiem lub zawierana jest umowa tymczasowa. W przypadku gdy testowany kandydat spełni oczekiwania pracodawcy i jest równocześnie usatysfakcjonowany z oferowanej mu pracy, dochodzi do zawarcia umowy o pracę. Ten rodzaj weryfikacji pracowników pozwoli Państwu pominąć proces rekrutacyjny oraz obniży ryzyko zatrudnienia niewłaściwej osoby. Nasi stali klienci podkreślają, że takie rozwiązanie przynosi im wymierne korzyści.

MINIMALNE RYZYKO, MAKSYMALNY EFEKT

W zakres oferowanej usługi wchodzą:

  • rekrutacja oraz selekcja kandydatów
  • zawiązanie umowy tymczasowej z kandydatem pozwalającej na legalne wykonywanie obowiązków u przyszłego pracodawcy podczas trwania usługi
  • obsługa kadrowo-operacyjna
  • pomoc przy wdrażaniu kandydatów do pracy
  • nadzór managerski
x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.