Leasing pracowników

730 050 810
WIĘCEJ

ROZWIJAMY SIĘ DZIĘKI NASZYM PARTNEROM

Zaufało nam już ponad 100 firm

O LEASINGU PRACOWNICZYM POWSTAŁO WIELE MITÓW, A TO FAKTY

Zalety leasingu

  • Wzrost produkcji – szybka rekrutacja oraz dostarczenie pracowników
  • Spadek produkcji – możliwość zredukowania ilości pracowników tymczasowych w krótkim czasie, co wpływa na budżet firmy
  • Możliwość sprawdzenia pracownika przed podjęciem decyzji o bezpośredniej współpracy
  • Znaczne obniżenie kosztów związanych z procesem rekrutacji
  • Obsługa kadrowo-administracyjna jest w całości po stronie agencji

Czym jest leasing pracowniczy?

Leasing pracowniczy jest wypożyczeniem pracownika z agencji pracy tym­czasowej. W tym przypadku istnieje trójstron­ny stosunek: pracownik tymczasowy – agencja pracy tymczasowej – pracodawca użytkownik. W przypadku pracy tymczasowej pracodawca użytkownik nie ma obowiązków kadrowych zwią­zanych z zatrudnieniem danego pracownika, nie musi prowadzić dokumentacji personalnej czy kie­rować takiego pracownika na badania lekarskie. Zasady zatrudnienia pracownika określa poro­zumienie zawarte przez pracodawcę użytkowni­ka z agencją. Przepisy ustawy o pracownikach tymczasowych wskazują minimalne wymagania w tym zakresie. Pracodawca użytkownik może też przyjąć na siebie więcej obowiązków wobec pracownika tymczasowego, m.in. w zakresie bhp.

W POLSCE SĄ TYSIĄCE AGENCJI, A VANNER JEST TYLKO JEDEN

Co nas wyróżnia?

WŁASNY DZIAŁ REKRUTACJI I WSPARCIE AGENCJI PRACY Z UKRAINY

Znalezienie odpowiednich kandydatów w krótkim czasie wymaga dynamicznego dwutorowego działania. Jednocześnie poszukujemy pracowników poprzez własny dział rekrutacji, ale pomagają nam partnerskie agencje na Ukrainie, abyśmy szybko sprostali wymaganiom naszych partnerów.

LEGALNOŚĆ

Działamy jako certyfikowana agencja pracy tymczasowej, podlegamy ustawom oraz kontroli wielu urzędów państwowych i od lat udowadniamy, że w tym biznesie można działać w ramach obowiązującego prawa. Nie mamy udziałowców, nie mamy pozornego outsourcingu – jesteśmy agencją pracy tymczasowej.

NISKA ROTACJA + SZYBKA REALIZACJA = WSPÓLNY SUKCES

Od pierwszych dni współpracy pozostajemy w ścisłym kontakcie z naszym partnerem, aby na bieżąco być z jego planami produkcyjno-kadrowymi. Przewidywalność zatrudnienia pozwala utrzymać niski poziom rotacji, a to wpływa na dobrą jakość rekrutacji – te dwa czynniki pozwalają odnieść sukces każdej ze stron.

KOMUNIKACJA, KOMUNIKACJA, KOMUNIKACJA

Jesteśmy dostępni dla naszych partnerów 24/7, ponieważ pracujemy dla ludzi i z ludźmi. Dobra komunikacja, partnerska relacja jest dla nas bardzo ważna, ponieważ od lat naszym głównym źródłem nowych partnerów są polecenia.

Skontaktuj się

Jeżeli jesteś zainteresowany leasingiem pracowniczym – zgłoś się do nas! Nasz doświadczony zespół przeprowadzi Cię przez cały proces, odpowie na wszystkie pytania i wątpliwości, a na końcu przedstawimy Ci ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.