BĄDŹ Z NAMI NA BIERZĄCO

Aktualności

Praca za granicą: Bezpieczny wyjazd do pracy. (PORADNIK DLA POSZUKUJĄCEGO PRACY)

– Na co muszę zwrócić uwagę w ogłoszeniu o pracę? – Jak zdobyć pracę za granicą bez znajomości języka? – Jak znaleźć pracę z zakwaterowaniem? – Czy mogę wyjechać z bliskimi? Rodziną lub […]

WIĘCEJ

Cała grupa wyróżniona! Dziękujemy!

W grudniu 2020 roku nawiązaliśmy współpracę z firmą Sohbi Craft Poland. Styczeń był pierwszym, w pełni przepracowanym, miesiącem przez naszą 12 osobową grupę. Efekt ? Wszyscy pracownicy zostali wyróżnieni mianem […]

WIĘCEJ

Rozlicz PIT

Pracujesz w Polsce? Masz do wypełnienia PIT-y ? Nie wiesz jak do tego się zabrać, bo pracowałeś w kilku agencjach ? Pomożemy ! Skontaktuj się z naszą agencją, a nasi […]

WIĘCEJ

Polecaj i zarabiaj!

Uruchomiliśmy program partnerski, dzięki któremu każdy może zarobić. Wystarczy, że przekażesz nam kontakt do firmy, która chciałaby zatrudnić pracowników. Jeżeli uda nam się podpisać kontrakt, wówczas zostaniesz wynagrodzony za swoje […]

WIĘCEJ

Nowe logo naszej agencji!

Logo każdej firmy przechodzi ewolucję, weźmy przykład pierwszy z brzegu Coca-Cola czy UPS. Jak widać nasza agencja w niczym nie różni się od gigantów tego świata. Po ponad dekadzie zdecydowaliśmy […]

WIĘCEJ
WIĘCEJ

ŁUKASZ GOŁUŃSKI

Elcen Sp. z o.o., Wiceprezes Zarządu

Firma Vanner Sp. z o.o Sp. k. z siedzibą w Złotorii obsługuje firmę Elcen Sp. z o.o. w zakresie outsourcingu pracowników produkcyjnych, kiedy pojawia się zapotrzebowanie.

Współpraca trwa od kilku lat i jesteśmy bardzo zadowoleni z realizacji dotychczasowych projektów. Firma Vanner wykazuje się sprawnością i szybkością działania, a także zrozumieniem potrzeb Klienta i elastycznością we współpracy.

Firma Vanner bez wątpienia zasługuje na zaufanie, zapewniając Klientowi komfort bezpieczeństwa, a także nienaganne podejście i przyjazną atmosferę współpracy.

PAWEŁ STĘPIEŃ

Hanseatic Produkcja Sp. z o.o., Managing Director

Firma Vanner jest naszym partnerem w zakresie zapewniania kadry pracowniczej wspomagającej produkcję.

Realizacje postanowień zawartej umowy przebiega sprawnie, terminowo i zgodnie ze wszelkimi zasadami współpracy biznesowej. Szczególnie ważnym aspektem we współpracy z firmą Vanner jest bardzo duża elastyczność, otwartość oraz zrozumienie potrzeb klienta. Na szczególną uwagę zasługuje dobra organizacja ze strony firmy w zakresie zapewnienia stałej obsługi pracowniczej oraz przejrzysta komunikacja pomiędzy naszymi firmami.

W związku z dotychczasową owocną współpraca możemy rekomendować firmę Vanner Sp. z o.o. Sp. k. jako partnera godnego zaufania wszystkim przedsiębiorstwom, które cenią solidność i profesjonalizm.

BEATA KREŁOWSKA

Henkell Freixenet Polska, Kierownik działu zatrudnienia, płac i administracji

Vanner (…) zorganizowała przyjazd i wszelkie formalności związane z zatrudnieniem trzech pracowników z Ukrainy do montażu i uruchomienia linii produkcyjnej (…).

Podczas realizacji w/w zadania, firma Vanner dała się poznać jako rzetelna i godna zaufania w powierzonych zadaniach.

Vanner (…) jest jednostką godną polecenia w zakresie rekrutacji i zatrudnienia pracowników tymczasowych z Ukrainy. Pracownicy firmy dysponują rzetelną wiedzą prawną oraz praktyczną z zakresu zatrudnienia cudzoziemców.

TERESA MAKUCH

Henkell Freixenet Polska, Specjalista ds. Kadr

Vanner (…) organizuje przyjazdy i wszelkie formalności związane z zatrudnieniem pracowników z Ukrainy w naszej firmie na stanowisku pracowników produkcyjnych.

Podczas realizacji w/w zadań, firma Vanner dała się poznać jako rzetelna i dogna zaufania w powierzonych zadaniach.

Vanner (…) jest jednostką godną polecenia w zakresie rekrutacji i zatrudnienia pracowników tymczasowych z Ukrainy. Pracownicy firmy dysponują rzetelną wiedzą prawną oraz praktyką z zakresu zatrudnienia cudzoziemców.

ANDRZEJ SOROKA

POLMLEK Grudziądz Sp. z o.o., Prezes Zarządu

Spółka POLMLEK Grudziądz Sp. z o.o. (…) współpracuje z Firmą VANNER Sp. z o.o. Sp. k. od 2017 roku w zakresie kierowania do klienta osób niebędących jej pracownikami z uwzględnieniem przepisów (…).

Dotychczasowa współpraca przebiega pomyślnie i oceniamy ją bardzo wysoko. Jest to Firma godna polecenia przez swoją skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków. Współpracując z niniejszą Spółką wszelkie kontrole zewnętrzne przebiegają prawidłowo, a Firma cechuje się uczciwością w opłacaniu niezbędnych składek od umów z pracownikami tymczasowymi. Osoby kierowane do pracy przez firmę VANNER posiadają odpowiednie szkolenia i niezbędne do wykonania pracy badania i pozwolenia.

Szybka reakcja na kierowane zapytania i problemy, doradztwo oraz profesjonalna obsługa stawia Firmę VANNER SP. z o.o. Sp. k. w gronie firm, które są godne polecenia.

ANDRZEJ SOROKA

POLMLEK Grudziądz Sp. z o.o., Prezes Zarządu

Spółka POLMLEK Grudziądz Sp. z o.o. (…) współpracuje z Firmą VANNER Sp. z o.o. Sp. k. od 2017 roku w zakresie kierowania do klienta osób niebędących jej pracownikami z uwzględnieniem przepisów (…).

W roku 2020 korzystaliśmy również z usługi niniejszej Firmy w zakresie przeprowadzenia legalizacji zatrudnienia cudzoziemców na terenie Polski. Firma wykazała się swoją skrupulatnością i szybkością w obsłudze co pozwoliło nam zaoszczędzić czas i wiele formalności w tym zakresie. Rzetelność, wiedza oraz doświadczenie tej Firmy spwodowało, że jest ona Firmą godną polecenia.

TOMASZ CHODÓR

Sohbi Craft Poland, Factory director

Vanner wspiera Sohbi Craft Poland w zakresie projektów rekrutacyjnych z naciskiem na leasing pracowników produkcji. Na przestrzeni naszej współpracy agencja pracy Vanner wykazuje się profesjonalizmem i elastycznością. Zaangażowanie, bardzo dobra komunikacja i dotrzymywanie  terminów to ich znak firmowy.

Wzorowo układająca się współpraca pozwala nam rekomendować agencję pracy Vanner jako godnego polecenia partnera biznesowego w zakresie usług rekrutacyjnych.

730 050 810
WIĘCEJ

ROZWIJAMY SIĘ DZIĘKI NASZYM PARTNEROM

Zaufało nam już ponad 100 firm

AGENCJA PRACY TYMCZASOWEJ

Vanner

Agencja pracy tymczasowej Vanner to zaufany doradca pracodawców i pracowników. Profesjonalizm, transparentność i partnerstwo w kontaktach z każdą ze stron pozwala budować wspólny sukces.

Leasing pracowników
Legalizacja pobytu i pracy cudzoziemców

KOMPLEKSOWOŚĆ OBSŁUGI JEST JEDNYM Z NASZYCH ATUTÓW

Jak działamy?

LEASING PRACOWNICZY

Leasing pracowników jest formą wypożyczenia pracowników przez agencję pracy innemu pracodawcy na określony czas lub do realizacji konkretnego zadania. Nasza agencja specjalizuje się w kierowaniu do pracy pracowników ze wschodu.

REKRUTACJA SPECJALISTÓW

Otwarte rynek pracy w UE, pandemia, bardzo trudna rekrutacja najlepszych fachowców – te wszystkie czynniki wpływają na złożoność procesu. Nasza agencja, mając 12-letnie doświadczenie, jest gotowa podjąć się każdej rekrutacji.

LEGALIZACJA POBYTU I PRACY CUDZOZIEMCÓW

Zatrudniasz pracowników z Ukrainy, Mołdawii, Nepalu, Japonii a może z innego zakątka świata? Masz ogrom pracy związanej z administrowaniem wymaganą dokumentacją dla cudzoziemców? Możemy prowadzić ten proces za Ciebie! Dla nas to chleb powszedni i mamy doświadczenie we współpracy z urzędami.

PROGRAM PARTNERSKI

Słyszałeś, że ktoś potrzebuje pracowników? Wiesz, że u Ciebie w firmie będzie potrzebny większy zespół? Jeżeli powiadomisz nas o tym, a nam uda się podpisać kontrakt, wówczas zostaniesz dobrze wynagrodzony.

Proces nawiązania współpracy

  • SPOTKANIE
  • „Na każdym zebraniu jest taka sytuacja, że ktoś musi zacząć pierwszy” – a pierwszym krokiem do rozpoczęcia współpracy z naszą agencją jest spotkanie, na którym poznajemy się i omawiamy najistotniejsze aspekty współpracy.
  • PODPISANIE UMOWY
  • Z naszego punktu widzenia – formalność – ponieważ już w trakcie spotkania omawiamy najważniejsze punkty, a podpisanie umowy jest tylko zwieńczeniem rozmów.
  • ZŁOŻENIE ZAMÓWIENIA I REKRUTACJA
  • Od tego momentu piłeczka jest po naszej stronie, a cała maszyna rekrutacyjna rusza. Nasi koordynatorzy będą z Państwem w stałym kontakcie aby informować o postępach.
  • WDROŻENIE PRACOWNIKA
  • Zanim dojdzie do wdrożenia pracownika(-ów) nasz koordynator operacyjny sprawdza kwestie zamieszkania, transportu i życia w miejscu gdzie przyjdzie pracować naszym partnerom.
  • OBSŁUGA KONTRAKTU
  • Od momentu skierowania pracowników do firmy naszego nowego partnera, rozpoczyna się proces opieki nad klientem oraz pracownikiem. Nie pozostawiamy niczego przypadkowi, chcemy o wszystkim wiedzieć, dlatego jesteśmy dostępni pod telefonami 24/7 zarówno dla pracodawcy jak i dla pracownika.

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

Oferty pracy

Wchodzisz dopiero na rynek pracy? Masz doświadczenie, ale szukasz nowych wyzwań? Sprawdź naszą bazę z ofertami pracy. Działamy na terenie całej Polski, jesteśmy obecni w wielu branżach i stale się rozwijamy. Nie znalazłeś nic interesującego? Zostaw nam swoje CV, a my poinformujemy Cię o ciekawych projektach.

Skontaktuj się

Masz pytania lub wątpliwości jak wygląda współpraca z agencją pracy. Chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę o leasingu pracowniczym lub o legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce? A może chciałbyś poznać ofertę cenową? Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami!

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.