BĄDŹ Z NAMI NA BIERZĄCO

Aktualności

Co przyniesie maj?

W maju wiele przedsiębiorców może odczuć trudności związane z brakiem rąk do pracy, ponieważ coraz więcej pracowników tymczasowych wybiera pracę przy zbiorach, a Państwowa Inspekcja Pracy coraz częściej zakazuje korzystania […]

WIĘCEJ

Outsourcing pracowniczy i procesowy – ważna jest różnica

W ostatnim czasie obserwujemy wzmożone działanie urzędów wojewódzkich odmawiających wydania zezwoleń na pracę dla cudzoziemców w związku z tzw. outsourcingiem. Podobne stanowisko zajmują starostowie w odniesieniu do oświadczeń o zamiarze […]

WIĘCEJ

Państwowa Inspekcja Pracy zakazuje korzystania z outsourcingu pracowniczego

Kolejny nasz klient po kontroli Państwowej Inspekcji Pracy zmuszony został do rezygnacji z usług firm outsourcingowych i zastąpieniem jej agencją pracy tymczasowej. Zgodnie z naszymi zapowiedziami, ukrywanie działalności pracy tymczasowej […]

WIĘCEJ

Koniec outsourcingu pracowniczego w firmach produkcyjnych.

Kilka tygodni temu urzędy zaczęły blokować możliwość uzyskania zezwoleń na pracę lub pobyt i pracę dla cudzoziemców zatrudnionych w tzw. firmach outsourcingowych. Pierwotnie blokada polegała na wzmożonym zainteresowaniu prowadzoną działalnością […]

WIĘCEJ

Praca za granicą: Bezpieczny wyjazd do pracy. (PORADNIK DLA POSZUKUJĄCEGO PRACY)

– Na co muszę zwrócić uwagę w ogłoszeniu o pracę? – Jak zdobyć pracę za granicą bez znajomości języka? – Jak znaleźć pracę z zakwaterowaniem? – Czy mogę wyjechać z bliskimi? Rodziną lub […]

WIĘCEJ

Cała grupa wyróżniona! Dziękujemy!

W grudniu 2020 roku nawiązaliśmy współpracę z firmą Sohbi Craft Poland. Styczeń był pierwszym, w pełni przepracowanym, miesiącem przez naszą 12 osobową grupę. Efekt ? Wszyscy pracownicy zostali wyróżnieni mianem […]

WIĘCEJ

Rozlicz PIT

Pracujesz w Polsce? Masz do wypełnienia PIT-y ? Nie wiesz jak do tego się zabrać, bo pracowałeś w kilku agencjach ? Pomożemy ! Skontaktuj się z naszą agencją, a nasi […]

WIĘCEJ
WIĘCEJ

ŁUKASZ GOŁUŃSKI

Elcen Sp. z o.o., Wiceprezes Zarządu

Firma Vanner Sp. z o.o Sp. k. z siedzibą w Złotorii obsługuje firmę Elcen Sp. z o.o. w zakresie outsourcingu pracowników produkcyjnych, kiedy pojawia się zapotrzebowanie.

Współpraca trwa od kilku lat i jesteśmy bardzo zadowoleni z realizacji dotychczasowych projektów. Firma Vanner wykazuje się sprawnością i szybkością działania, a także zrozumieniem potrzeb Klienta i elastycznością we współpracy.

Firma Vanner bez wątpienia zasługuje na zaufanie, zapewniając Klientowi komfort bezpieczeństwa, a także nienaganne podejście i przyjazną atmosferę współpracy.

TOMASZ CHODÓR

Sohbi Craft Poland, Factory director

Vanner wspiera Sohbi Craft Poland w zakresie projektów rekrutacyjnych z naciskiem na leasing pracowników produkcji. Na przestrzeni naszej współpracy agencja pracy Vanner wykazuje się profesjonalizmem i elastycznością. Zaangażowanie, bardzo dobra komunikacja i dotrzymywanie  terminów to ich znak firmowy.

Wzorowo układająca się współpraca pozwala nam rekomendować agencję pracy Vanner jako godnego polecenia partnera biznesowego w zakresie usług rekrutacyjnych.

TERESA MAKUCH

Henkell Freixenet Polska, Specjalista ds. Kadr

Vanner (…) organizuje przyjazdy i wszelkie formalności związane z zatrudnieniem pracowników z Ukrainy w naszej firmie na stanowisku pracowników produkcyjnych.

Podczas realizacji w/w zadań, firma Vanner dała się poznać jako rzetelna i dogna zaufania w powierzonych zadaniach.

Vanner (…) jest jednostką godną polecenia w zakresie rekrutacji i zatrudnienia pracowników tymczasowych z Ukrainy. Pracownicy firmy dysponują rzetelną wiedzą prawną oraz praktyką z zakresu zatrudnienia cudzoziemców.

PAWEŁ STĘPIEŃ

Hanseatic Produkcja Sp. z o.o., Managing Director

Firma Vanner jest naszym partnerem w zakresie zapewniania kadry pracowniczej wspomagającej produkcję.

Realizacje postanowień zawartej umowy przebiega sprawnie, terminowo i zgodnie ze wszelkimi zasadami współpracy biznesowej. Szczególnie ważnym aspektem we współpracy z firmą Vanner jest bardzo duża elastyczność, otwartość oraz zrozumienie potrzeb klienta. Na szczególną uwagę zasługuje dobra organizacja ze strony firmy w zakresie zapewnienia stałej obsługi pracowniczej oraz przejrzysta komunikacja pomiędzy naszymi firmami.

W związku z dotychczasową owocną współpraca możemy rekomendować firmę Vanner Sp. z o.o. Sp. k. jako partnera godnego zaufania wszystkim przedsiębiorstwom, które cenią solidność i profesjonalizm.

ANDRZEJ SOROKA

POLMLEK Grudziądz Sp. z o.o., Prezes Zarządu

Spółka POLMLEK Grudziądz Sp. z o.o. (…) współpracuje z Firmą VANNER Sp. z o.o. Sp. k. od 2017 roku w zakresie kierowania do klienta osób niebędących jej pracownikami z uwzględnieniem przepisów (…).

Dotychczasowa współpraca przebiega pomyślnie i oceniamy ją bardzo wysoko. Jest to Firma godna polecenia przez swoją skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków. Współpracując z niniejszą Spółką wszelkie kontrole zewnętrzne przebiegają prawidłowo, a Firma cechuje się uczciwością w opłacaniu niezbędnych składek od umów z pracownikami tymczasowymi. Osoby kierowane do pracy przez firmę VANNER posiadają odpowiednie szkolenia i niezbędne do wykonania pracy badania i pozwolenia.

Szybka reakcja na kierowane zapytania i problemy, doradztwo oraz profesjonalna obsługa stawia Firmę VANNER SP. z o.o. Sp. k. w gronie firm, które są godne polecenia.

BEATA KREŁOWSKA

Henkell Freixenet Polska, Kierownik działu zatrudnienia, płac i administracji

Vanner (…) zorganizowała przyjazd i wszelkie formalności związane z zatrudnieniem trzech pracowników z Ukrainy do montażu i uruchomienia linii produkcyjnej (…).

Podczas realizacji w/w zadania, firma Vanner dała się poznać jako rzetelna i godna zaufania w powierzonych zadaniach.

Vanner (…) jest jednostką godną polecenia w zakresie rekrutacji i zatrudnienia pracowników tymczasowych z Ukrainy. Pracownicy firmy dysponują rzetelną wiedzą prawną oraz praktyczną z zakresu zatrudnienia cudzoziemców.

ANDRZEJ SOROKA

POLMLEK Grudziądz Sp. z o.o., Prezes Zarządu

Spółka POLMLEK Grudziądz Sp. z o.o. (…) współpracuje z Firmą VANNER Sp. z o.o. Sp. k. od 2017 roku w zakresie kierowania do klienta osób niebędących jej pracownikami z uwzględnieniem przepisów (…).

W roku 2020 korzystaliśmy również z usługi niniejszej Firmy w zakresie przeprowadzenia legalizacji zatrudnienia cudzoziemców na terenie Polski. Firma wykazała się swoją skrupulatnością i szybkością w obsłudze co pozwoliło nam zaoszczędzić czas i wiele formalności w tym zakresie. Rzetelność, wiedza oraz doświadczenie tej Firmy spwodowało, że jest ona Firmą godną polecenia.

730 050 810
WIĘCEJ

ROZWIJAMY SIĘ DZIĘKI NASZYM PARTNEROM

Zaufało nam już ponad 100 firm

AGENCJA PRACY TYMCZASOWEJ

Vanner

Agencja pracy tymczasowej Vanner to zaufany doradca pracodawców i pracowników. Profesjonalizm, transparentność i partnerstwo w kontaktach z każdą ze stron pozwala budować wspólny sukces.

Leasing pracowników
Legalizacja pobytu i pracy cudzoziemców

KOMPLEKSOWOŚĆ OBSŁUGI JEST JEDNYM Z NASZYCH ATUTÓW

Jak działamy?

LEASING PRACOWNICZY

Leasing pracowników jest formą wypożyczenia pracowników przez agencję pracy innemu pracodawcy na określony czas lub do realizacji konkretnego zadania. Nasza agencja specjalizuje się w kierowaniu do pracy pracowników ze wschodu.

REKRUTACJA SPECJALISTÓW

Otwarte rynek pracy w UE, pandemia, bardzo trudna rekrutacja najlepszych fachowców – te wszystkie czynniki wpływają na złożoność procesu. Nasza agencja, mając 12-letnie doświadczenie, jest gotowa podjąć się każdej rekrutacji.

LEGALIZACJA POBYTU I PRACY CUDZOZIEMCÓW

Zatrudniasz pracowników z Ukrainy, Mołdawii, Nepalu, Japonii a może z innego zakątka świata? Masz ogrom pracy związanej z administrowaniem wymaganą dokumentacją dla cudzoziemców? Możemy prowadzić ten proces za Ciebie! Dla nas to chleb powszedni i mamy doświadczenie we współpracy z urzędami.

PROGRAM PARTNERSKI

Słyszałeś, że ktoś potrzebuje pracowników? Wiesz, że u Ciebie w firmie będzie potrzebny większy zespół? Jeżeli powiadomisz nas o tym, a nam uda się podpisać kontrakt, wówczas zostaniesz dobrze wynagrodzony.

Proces nawiązania współpracy

  • SPOTKANIE
  • „Na każdym zebraniu jest taka sytuacja, że ktoś musi zacząć pierwszy” – a pierwszym krokiem do rozpoczęcia współpracy z naszą agencją jest spotkanie, na którym poznajemy się i omawiamy najistotniejsze aspekty współpracy.
  • PODPISANIE UMOWY
  • Z naszego punktu widzenia – formalność – ponieważ już w trakcie spotkania omawiamy najważniejsze punkty, a podpisanie umowy jest tylko zwieńczeniem rozmów.
  • ZŁOŻENIE ZAMÓWIENIA I REKRUTACJA
  • Od tego momentu piłeczka jest po naszej stronie, a cała maszyna rekrutacyjna rusza. Nasi koordynatorzy będą z Państwem w stałym kontakcie aby informować o postępach.
  • WDROŻENIE PRACOWNIKA
  • Zanim dojdzie do wdrożenia pracownika(-ów) nasz koordynator operacyjny sprawdza kwestie zamieszkania, transportu i życia w miejscu gdzie przyjdzie pracować naszym partnerom.
  • OBSŁUGA KONTRAKTU
  • Od momentu skierowania pracowników do firmy naszego nowego partnera, rozpoczyna się proces opieki nad klientem oraz pracownikiem. Nie pozostawiamy niczego przypadkowi, chcemy o wszystkim wiedzieć, dlatego jesteśmy dostępni pod telefonami 24/7 zarówno dla pracodawcy jak i dla pracownika.

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

Oferty pracy

Wchodzisz dopiero na rynek pracy? Masz doświadczenie, ale szukasz nowych wyzwań? Sprawdź naszą bazę z ofertami pracy. Działamy na terenie całej Polski, jesteśmy obecni w wielu branżach i stale się rozwijamy. Nie znalazłeś nic interesującego? Zostaw nam swoje CV, a my poinformujemy Cię o ciekawych projektach.

Skontaktuj się

Masz pytania lub wątpliwości jak wygląda współpraca z agencją pracy. Chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę o leasingu pracowniczym lub o legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce? A może chciałbyś poznać ofertę cenową? Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami!

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.