Wynajem pracowników

730 050 810
WIĘCEJ

ROZWIJAMY SIĘ DZIĘKI NASZYM PARTNEROM

Zaufało nam już ponad 100 firm

O WYNAJMIE PRACOWNICZYM, CZYLI LEASINGU, POWSTAŁO WIELE MITÓW, A TO FAKTY

Zalety wynajmu pracowników

  • Wygoda – wynajem pracowników to nowoczesny sposób zatrudniania, który pozwala szybko uzupełnić braki kadrowe przy ograniczeniu kosztów. Szczególnie w przypadku, gdy biznes ma charakter sezonowy lub zatrudnienie uzależnione jest od ilości projektów.
  • Elastyczność – ostatnie lata pokazują, że na spadek lub wzrost produkcji może złożyć się wiele czynników jak np. epidemie, wojny czy katastrofy naturalne, które mają przełożenie na łańuchy dostaw czy wybory konsumentów. Współpracując z agencją pracy wielkość zatrudnienia możemy modelować na bieżąco, co przełoży się na ograniczenie kosztów związanych z zatrudnieniem lub zwalnianiem pracowników.
  • Oszczędność czasu i pieniędzy – pracodawca korzystający z wynajmu (leasingu) pracowniczego nie musi samodzielnie przeprowadzać procesu rekrutacji i selekcji pracowników. To agencja bierze na siebie cały proces wraz z dopełnieniem wszystkich formalności jak np. badania medycyny pracy, zwolnienia lekarskie, kwestie związane z ubezpieczeniami i wypłatą wynagrodzeń – to wszystko rola agencji, więc masz więcej czasu i zasobów na rozwijanie biznesu.
  • Możliwość przejęcia najlepszych – w trakcie współpracy z agencją pracy istnieje możliwość przejęcia najlepszych pracowników z agencji pod bezpośrednie zatrudnienie. Jest to element na który niewiele firm zwraca uwagę, a z naszego doświadczenia wiemy, że po kilku latach współpracy nasz partner ma kilka lub kilkanaście osób, które nierzadko stanowią trzon pracowników produkcyjnych.

Czym jest wynajem pracowniczy?

Wynajem pracowniczy, inaczej leasing pracowniczy, jest wypożyczeniem pracownika z agencji pracy tym­czasowej. W tym przypadku istnieje trójstron­ny stosunek: pracownik tymczasowy – agencja pracy tymczasowej – pracodawca użytkownik. W przypadku pracy tymczasowej pracodawca użytkownik nie ma obowiązków kadrowych zwią­zanych z zatrudnieniem danego pracownika, nie musi prowadzić dokumentacji personalnej czy kie­rować pracownika na badania lekarskie. Zasady zatrudnienia pracownika określa umowa zawarta przez pracodawcę użytkowni­ka z agencją. Przepisy ustawy o pracownikach tymczasowych wskazują minimalne wymagania w tym zakresie.

W POLSCE SĄ TYSIĄCE AGENCJI, A VANNER JEST TYLKO JEDEN

Co nas wyróżnia?

WŁASNY DZIAŁ REKRUTACJI I WSPARCIE AGENCJI PRACY Z UKRAINY

Znalezienie odpowiednich kandydatów w krótkim czasie wymaga dynamicznego dwutorowego działania. Jednocześnie poszukujemy pracowników poprzez własny dział rekrutacji, ale pomagają nam partnerskie agencje na Ukrainie, abyśmy szybko sprostali wymaganiom naszych partnerów.

LEGALNOŚĆ

Działamy jako certyfikowana agencja pracy tymczasowej, podlegamy ustawom oraz kontroli wielu urzędów państwowych i od lat udowadniamy, że w tym biznesie można działać w ramach obowiązującego prawa. Nie mamy udziałowców, nie mamy pozornego outsourcingu – jesteśmy agencją pracy tymczasowej.

NISKA ROTACJA + SZYBKA REALIZACJA = WSPÓLNY SUKCES

Od pierwszych dni współpracy pozostajemy w ścisłym kontakcie z naszym partnerem, aby na bieżąco być z jego planami produkcyjno-kadrowymi. Przewidywalność zatrudnienia pozwala utrzymać niski poziom rotacji, a to wpływa na dobrą jakość rekrutacji – te dwa czynniki pozwalają odnieść sukces każdej ze stron.

KOMUNIKACJA, KOMUNIKACJA, KOMUNIKACJA

Jesteśmy dostępni dla naszych partnerów 24/7, ponieważ pracujemy dla ludzi i z ludźmi. Dobra komunikacja, partnerska relacja jest dla nas bardzo ważna, ponieważ od lat naszym głównym źródłem nowych partnerów są polecenia.

Skontaktuj się

Jeżeli jesteś zainteresowany wynajmem pracowników – zgłoś się do nas! Nasz doświadczony zespół przeprowadzi Cię przez cały proces, odpowie na wszystkie pytania i wątpliwości, a na końcu przedstawimy Ci ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.