O firmie

TOMASZ CHODÓR

Sohbi Craft Poland, Factory director

Vanner wspiera Sohbi Craft Poland w zakresie projektów rekrutacyjnych z naciskiem na leasing pracowników produkcji. Na przestrzeni naszej współpracy agencja pracy Vanner wykazuje się profesjonalizmem i elastycznością. Zaangażowanie, bardzo dobra komunikacja i dotrzymywanie  terminów to ich znak firmowy.

Wzorowo układająca się współpraca pozwala nam rekomendować agencję pracy Vanner jako godnego polecenia partnera biznesowego w zakresie usług rekrutacyjnych.

ANDRZEJ SOROKA

POLMLEK Grudziądz Sp. z o.o., Prezes Zarządu

Spółka POLMLEK Grudziądz Sp. z o.o. (…) współpracuje z Firmą VANNER Sp. z o.o. Sp. k. od 2017 roku w zakresie kierowania do klienta osób niebędących jej pracownikami z uwzględnieniem przepisów (…).

Dotychczasowa współpraca przebiega pomyślnie i oceniamy ją bardzo wysoko. Jest to Firma godna polecenia przez swoją skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków. Współpracując z niniejszą Spółką wszelkie kontrole zewnętrzne przebiegają prawidłowo, a Firma cechuje się uczciwością w opłacaniu niezbędnych składek od umów z pracownikami tymczasowymi. Osoby kierowane do pracy przez firmę VANNER posiadają odpowiednie szkolenia i niezbędne do wykonania pracy badania i pozwolenia.

Szybka reakcja na kierowane zapytania i problemy, doradztwo oraz profesjonalna obsługa stawia Firmę VANNER SP. z o.o. Sp. k. w gronie firm, które są godne polecenia.

TERESA MAKUCH

Henkell Freixenet Polska, Specjalista ds. Kadr

Vanner (…) organizuje przyjazdy i wszelkie formalności związane z zatrudnieniem pracowników z Ukrainy w naszej firmie na stanowisku pracowników produkcyjnych.

Podczas realizacji w/w zadań, firma Vanner dała się poznać jako rzetelna i dogna zaufania w powierzonych zadaniach.

Vanner (…) jest jednostką godną polecenia w zakresie rekrutacji i zatrudnienia pracowników tymczasowych z Ukrainy. Pracownicy firmy dysponują rzetelną wiedzą prawną oraz praktyką z zakresu zatrudnienia cudzoziemców.

PAWEŁ STĘPIEŃ

Hanseatic Produkcja Sp. z o.o., Managing Director

Firma Vanner jest naszym partnerem w zakresie zapewniania kadry pracowniczej wspomagającej produkcję.

Realizacje postanowień zawartej umowy przebiega sprawnie, terminowo i zgodnie ze wszelkimi zasadami współpracy biznesowej. Szczególnie ważnym aspektem we współpracy z firmą Vanner jest bardzo duża elastyczność, otwartość oraz zrozumienie potrzeb klienta. Na szczególną uwagę zasługuje dobra organizacja ze strony firmy w zakresie zapewnienia stałej obsługi pracowniczej oraz przejrzysta komunikacja pomiędzy naszymi firmami.

W związku z dotychczasową owocną współpraca możemy rekomendować firmę Vanner Sp. z o.o. Sp. k. jako partnera godnego zaufania wszystkim przedsiębiorstwom, które cenią solidność i profesjonalizm.

BEATA KREŁOWSKA

Henkell Freixenet Polska, Kierownik działu zatrudnienia, płac i administracji

Vanner (…) zorganizowała przyjazd i wszelkie formalności związane z zatrudnieniem trzech pracowników z Ukrainy do montażu i uruchomienia linii produkcyjnej (…).

Podczas realizacji w/w zadania, firma Vanner dała się poznać jako rzetelna i godna zaufania w powierzonych zadaniach.

Vanner (…) jest jednostką godną polecenia w zakresie rekrutacji i zatrudnienia pracowników tymczasowych z Ukrainy. Pracownicy firmy dysponują rzetelną wiedzą prawną oraz praktyczną z zakresu zatrudnienia cudzoziemców.

ŁUKASZ GOŁUŃSKI

Elcen Sp. z o.o., Wiceprezes Zarządu

Firma Vanner Sp. z o.o Sp. k. z siedzibą w Złotorii obsługuje firmę Elcen Sp. z o.o. w zakresie outsourcingu pracowników produkcyjnych, kiedy pojawia się zapotrzebowanie.

Współpraca trwa od kilku lat i jesteśmy bardzo zadowoleni z realizacji dotychczasowych projektów. Firma Vanner wykazuje się sprawnością i szybkością działania, a także zrozumieniem potrzeb Klienta i elastycznością we współpracy.

Firma Vanner bez wątpienia zasługuje na zaufanie, zapewniając Klientowi komfort bezpieczeństwa, a także nienaganne podejście i przyjazną atmosferę współpracy.

ANDRZEJ SOROKA

POLMLEK Grudziądz Sp. z o.o., Prezes Zarządu

Spółka POLMLEK Grudziądz Sp. z o.o. (…) współpracuje z Firmą VANNER Sp. z o.o. Sp. k. od 2017 roku w zakresie kierowania do klienta osób niebędących jej pracownikami z uwzględnieniem przepisów (…).

W roku 2020 korzystaliśmy również z usługi niniejszej Firmy w zakresie przeprowadzenia legalizacji zatrudnienia cudzoziemców na terenie Polski. Firma wykazała się swoją skrupulatnością i szybkością w obsłudze co pozwoliło nam zaoszczędzić czas i wiele formalności w tym zakresie. Rzetelność, wiedza oraz doświadczenie tej Firmy spwodowało, że jest ona Firmą godną polecenia.

PRACUJEMY NA WSPÓLNY SUKCES

O nas

Jesteśmy ogólnopolską agencją pracy tymczasowej, która od ponad dekady zajmuje się łączeniem osób szukających pracy z pracodawcami. Świadczymy profesjonalne usługi, dla obu stron, dlatego postawiliśmy na kompleksową ofertę. Obszary na których się skupiliśmy to: wynajem pracowników, outsourcing procesów oraz prowadzenie dokumentacji związanej z legalizacją pracy i pobytu cudzoziemców na terenie Polski.

Ukraiński, rosyjski, angielski oraz oczywiście polski – to języki, które możesz usłyszeć na naszych korytarzach. Rekruterzy, koordynatorzy oraz część personelu administracyjno-biurowego to w dużej mierze obcokrajowcy, którzy swoją wiedzą, doświadczeniem oraz empatią służą pomocą na każdym etapie współpracy.

Różnorodność i specjalizacja pozwalam nam na kompleksową obsługę zarówno pracownika jak i pracodawcy. Profesjonalizm, przewidywalność oraz transparentność w kontaktach z kontrahentami jest dla nas kluczowa. Równocześnie taki sam nacisk kładziemy w relacjach z naszymi pracownikami, ponieważ oni pracują na nasz wspólny sukces.

15

LAT DOŚWIADCZENIA

100+

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

1100

ZATRUDNIONYCH PRACOWNIKÓW

1,1

MLN ROBOCZOGODZIN W 2023 R.

ZOSTAŃ NASZYM PARTNEREM

Współpraca

Słyszałeś lub wiesz, że w Twojej lub znanej Ci firmie brakuje pracowników ? Zgłoś się do nas!

Dzięki Twojemu zgłoszeniu zyskają wszyscy!

  • Ty: otrzymasz wynagrodzenie
  • Firma, którą polecisz: uzupełni braki kadrowe
  • Pracownik: zyska pracę i stabilizację
  • Vanner: będziemy mogli się rozwijać

Jak zgłosić się do programu? Dajemy Ci 3 możliwości:

  • zadzwoń do nas
  • wyślij maila
  • uzupełnij formularz kontaktowy

Wynagrodzenie: Jeżeli podpiszemy umowę z poleconą przez Ciebie firmą, wówczas przez okres 6 miesięcy będziesz otrzymywać wynagrodzenie w wysokości od 1.000 zł do 10.000 zł (miesięcznie). Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu osobistego, a regulamin znajduje się tutaj.